Hallo-ween

Wiadomo, że każda okazja jest dobra, aby poznać jakąś fajną kobietę, dlatego przygotowaliśmy dla Was 5 kostiumów, których nie możesz założyć pod żadnym pozorem, bo zrujnują Twoją ostatnią szanse na randkę w tym miesiącu.

 

#1. Ball Pit

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1

Jeśli założysz ten kostium to nie mamy wątpliwości, że uda Ci się sprowadzić kobietę do domu. Jak wszyscy wiemy, kobiety uwielbiają Ball’a Pit’a. A nie.. pomyłka. To jednak dzieci uwielbiają Ball’a Pitt’a. Ale mimo wszystko może uda Ci się spędzić miło noc, jeśli namówisz swoją kumpelę, żeby przebrała się za Angelinę Jolie.

 

#2 Zaklinacz węży

 2

Teraz bez wyrzutów sumienia możesz mówić, że masz węża w kieszeni. Dosłownie. Jeśli podczas halloween’owej imprezy znajdziesz swój latający dywan to jesteś szczęściarzem.

 

#3 Małe zoo

3

 Tak, ten kostium naprawdę istnieje. Ale drogie Panie, pamiętajcie, że mężczyzna który wydaje pieniądze na tego typu przebranie ma najprawdopodobniej poważne zaburzenia osobowości. Kobiety lubią zwierzątka, owszem. Ale nie Twoim kroczu.

 

#4 Czapka „Zaginęło mleko”

4

 

Hej, teraz przynajmniej już wiemy, że w Stanach nie umieszczają zdjęć dzieci na kartonach mleka, dlatego że to słodkie. Umieszczają je na nich, bo te dzieci zostały uprowadzone. To ma sens.

 

#5 Napalony Klaun

 5

„Nareszcie, klaun, którego mogę zabrać do domu!” – takie zdanie raczej nigdy nie padło z ust  żadnej  kobiety Nie rób tego. Nie przebieraj się za Klauna. To gorsze niż randka w maku.

 

tekst | Basia Dudek

 

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News