HALFWAY FESTIVAL

 

POSTER PSYCHO-NO LOGOZ

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Halfway Festival Białystok 2014 to spotkanie w połowie drogi z muzyką songwriterów i artystów folkowych. To świadomie kameralny muzyczny gig, w czasie którego ważni są zarówno artyści jak i publiczność. To właśnie fani oraz oryginalny line up sprawili, że festiwal okrzyknięto jedną z najciekawszych muzycznych imprez w Polsce, choć w skali nieporównywalną z innymi festiwalowymi przedsięwzięciami. Niesamowita więź jaka wytworzyła się pomiędzy widownią przyczyniła się do tego, że o festiwalu mówiło się w superlatywach w całej Polsce. 

Halfway to impreza dla wszystkich poszukujących fanów. Artyści dobierani są bardzo starannie i niekoniecznie pod kątem ich medialnej popularności. Organizatorzy festiwalu nie szukają łatwych rozwiązań, cenią sobie odkrycia, większość zapraszanych przez nich artystów występuje w Polsce po pierwszy. Nie lubią także geograficznej nudy, współpracę nawiązują z wykonawcami z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, krajów Nordyckich, Grecji, Francji, Litwy. Dotychczas gościli w Białymstoku m.in. Emilianę Torrini, Local Natives, SoKo, Sóley, Under Byen, Sivert Høyem, The Mountain Goats, Great Lake Swimmers, Woven Hand, Alina Orlova.

W line upie tegorocznej edycji Halfway Festival Białystok 2014 znajdziemy m.in. Phosphorescent, Theodore, Estończyków z Ewert And The Two Dragons, islandzką grupę Hymnalaya, Sharę Worden jako My Brightest Diamond. Polską scenę muzyczną reprezentować będą Fismoll, Daniel Spaleniak i Lord&The Liar. To oczywiście jescze nie wszystko – pełny line up, całe festiwalowe info i bilety znajdziecie na oficjalnej stronie Halfway Festival.

 

Halfway Festival Białystok 2014

27-29 czerwca

Białystok

 

Spotkajmy się w połowie drogi, my będziemy tam na pewno!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News