Gra w kolory

Jeśli Wasz newsfeed zalewany był dotąd bezsensownymi quizami pozwalającymi sprawdzać, jaką postacią z serialu jesteście, odetchnijcie z ulgą. Tym razem Facebook proponuje zabawę o wyższej przydatności. Poznajcie KukuKube.

To aplikacja, która w założeniu ma sprawdzać zdolność do rozróżniania poszczególnych odcieni tego samego koloru. Na samym początku pojawiają się cztery kwadraty, z których jeden jest ewidentnie inny. Jeśli go wskażecie, to świetnie, gracie dalej. Jednak z każdym kolejnym trafem wzrasta liczba kwadratów, spośród których trzeba wybierać, a odcienie stają się mniej oczywiste. Słowem: poziom trudności szybuje w górę, a niewinna gra okazuje się nie być tak łatwą, jak wydawała się na początku. A decydować trzeba szybko, bo po 60 sekundach mija czas na wskazanie dobrej odpowiedzi i KukuKube automatycznie przyznaje mniej punktów.

Facebook oszalał na punkcie gry w kolory. Użytkownicy ochoczo dzielą się swoimi rekordami, porównując się ze znajomymi. Oczywiście twórcy zadbali o to, żeby stworzyć widełki quizu. Jeśli zdobędziesz 11-15 pkt., twój wzrok jest bardzo zły, 15-20 oznacza, że sytuuje się on poniżej średniej, 21-30 punktów daje ci tytuł średniaka, a uzyskanie 31 i więcej to informacja, że naprawdę jesteś zwycięzcą i rozbiłeś bank. Gracie?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

10400767_10152778966615665_5997689647725521619_n kukukube

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News