Pokemony powracają w nowej grze

Zawsze marzyłeś, by stać się mistrzem pokemonowymi mistrzem? Nic prostszego. Wszystko dzięki nowej grze na smartfony, Pokemon GO, która przenosi kreskówkową rzeczywistość do realnego świata.

Aplikacja korzysta z systemu GPS, operującego w czasie rzeczywistym – informuje nas o znajdujących się w pobliżu Pokemonach, umożliwiając ich odkrywanie, walkę albo wymianę z innymi graczami. Dzieje się to za pośrednictwem zakładanego na nadgarstek specjalnego urządzenia Pokemon GO Plus, które, dzięki łączności Bluetooth, powiadomi cię wibracją, że w twoim otoczeniu znajdują się inne Pokemony. Pozwala to cieszyć się grą, nie będąc jednocześnie skoncentrowanym wyłącznie na telefonie.

2

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Oficjalna premiera gry to początek 2016 roku. Będzie dostępna dla systemu IOS oraz dla Androida. Zupełnie za darmo! Poniżej możecie zobaczyć trailer. Robi wrażenie.

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=2sj2iQyBTQs[/embedyt]

tekst | Piotr Uaziuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News