Gosha Rubchinskiy i jego nowa marka PACCBET

Dwa zdjęcia - na jednym młody mężczyzna w różowej koszulce, na drugim cerkwia

Gosha Rubchinskiy, projektant i fotograf, o którym głośno jest od kilku sezonów, postanowił połączyć siły ze swoim przyjacielem i wystartował z nową marką. Razem z rosyjskim skateboarderem, Tolią Titaevem, stworzył kolekcję przeznaczoną dla skaterów z całego świata.

Ubrania sygnowane nazwiskiem młodego projektanta są na tyle popularne w streetwearowym świecie, że przed sklepami tworzą się ogromne kolejki, kiedy tylko ma wyjść jego nowa kolekcja. W ubraniach Goshy chodzą nie tylko modele na wybiegach podczas paryskiego Fashion Weeka, ale przede wszystkim zwykli nastolatkowe, którzy połowę dnia spędzają w skateparkach. To właśnie specjalnie dla nich, Gosha razem z Titaevem, stworzyli markę PACCBET.

Dwa zdjęcia - na jednym młody mężczyzna w czarnej koszulce, na drugim wielki dzwon pod rosyjską cerkwią Dwa zdjęcia - na jednym młody mężczyzna w błękitnej bluzie, na drugim deskorolka

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

O jej powstaniu myśleli już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz, po kilku nieskończonych projektach, udało im się zrealizować swój pomysł. W kolekcji znalazły się deskorolki, t-shirty, bluzy i czapki zaprojektowane przez Titaeva, który jako wieloletni skater doskonale wie, w czym najlepiej jeździ się na deskorolce. Nazwa nowej marki nie jest przypadkowa. Słowo PACCBET od dawna kojarzone jest z projektantem, który często umieszcza je na swoich ubraniach lub butach, tak jak w przypadku ostatniej współpracy z Reebokiem. PACCBET oznacza nie tylko wschód słońca. Dla dwójki przyjaciół PACCBET to przede wszystkim metafora nowego dnia, życia i świata. To symbol siły i rosnącego pokolenia skaterów w Rosji.

Dwa zdjęcia - na jednym młody mężczyzna w białym t-shirtcie, na drugim skateboarderzy

Debiutancka kolekcja Goshy i Titaeva po raz pierwszy zostanie zaprezentowana w londyńskim sklepie Dover Street Martket 17 września.

Tekst: Olga Retko

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News