„Goście z galaktyki Arkana”, czyli czechosłowacka odpowiedź na amerykańskie filmy o kosmitach. Wygraj wejściówkę na pokaz w kinie Iluzjon!

Kobieta i kosmita

Przed nami przedostatni lipcowy piątek z cyklem Wieczorów z horrorem czechosłowackim w kinie Iluzjon. Jaki film zostanie zaprezentowany tym razem?

Czechosłowackie kino, a szczególnie czechosłowackie horrory są idealnym połączeniem dreszczyku emocji z czarnym humorem. Już 19 lipca (piątek) o godzinie 20:15 w Sali Stolica zostanie wyświetlony film z taśmy 35 mm – Goście z galaktyki Arkana. Bilety może kupić tutaj.

Film ten to odpowiedź na amerykańskie filmy o przybyszach z kosmosu. Opowiada o pisarzu literatury science fiction, który zostaje nawiedzony przez tytułowych przybyszów z galaktyki Arkana. Okazuje się, że twórczość pisarza determinuje wydarzenia w świecie rzeczywistym, co prowadzi do ogólnego chaosu i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Obcy korzystają z wysoce zaawansowanej technologii, a jako maskotki używają małego kieszonkowego stworzenia zwanego Momo, który w każdej chwili potrafi przybrać postać dwumetrowego potwora siejącego spustoszenie. Film został zrealizowany z dbałością o oprawę plastyczną z wykorzystaniem elementów animacji.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na ten pokaz – kto pierwszy ten lepszy! Przyślijcie maila na halo@hiro.pl – w tytule wpisując KINO ILUZJON, a w treści – swoje imię i nazwisko!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News