GORILLAZ SOUND SYSTEM dj set

GORILLAZ SOUND SYSTEM dj set aka Remi Kabaka na czterech występach w Polsce!

Pięciogwiazdkowe show z przedstawicielem zespołu, który wydał na świat takie cuda jak „Clint Eastwood” czy „Feel Good Inc” oraz w klipach którego występują gwiazdy pokroju Bruce Willis’a, odbędzie się w następujących miastach:
Sopot @ 10.01.2014, Sfinks700
Katowice @ 11.01.2014, MegaClub
Poznań @ 17.01.2014, SQ
Warszawa @ 18.01.2014, BASEN

GORILLAZ to bez wątpienia najbardziej popularny zespół wirtualny. Reprezentowany jest przez „przystojnego, ale próżnego” wokalistę 2D, mrocznego basistę o imieniu Murdoc Niccals, japońskiego gitarzystę Noodle oraz przemiłego perkusistę zwanego Russel Hobbs. Rzeczywiści członkowie nigdy nie pokazują się w realu, nawet podczas koncertów (z kilkoma wyjątkami w Nowym Jorku i Manchesterze). Gorillaz już od 15 lat wojują na scenie, zgarniając po drodze m.in. statuetkę dla najlepszego zespołu (MTV Music Awards, 2008). Na koncie mają już kilka albumów oraz kilkanaście singli, do których tworzą klipy równie istotne i zaskakujące jak pozostała część ich image.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


REMI KABAKA to londyńczyk określany mianem nowoczesnego fenomenu. Jego umiejętności są tak różnorodne, jak artyści z którymi współpracował. Perkusista w Gorillaz, udziela głosu postaci znanej w wirtualnym świecie zespołu jako Russell Hobbs , pomocna dłoń Banksy’ego, członek zespołu Bobby’ego Womack’a. Jest także założycielem projektu Gorillaz Sound System, członkiem kolektywu Africa Express i odkrywcą talentu MIA. Do tego dochodzi jego działalność jako producenta muzycznego i DJa, który może poszczycić się występem nawet w brytyjskim Tate Modern.

Więcej o Gorillaz Sound System znajdziecie na stronach:
http://gorillaz.com
www.youtube.com/gorillaz
https://soundcloud.com/remikabaka

Informacje o supportach podamy już wkrótce.

BILETY już dostępne w cenie 29 zł (I pula, do wyczerpania)!
Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, MediaMarkt; sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.com , www.ticketpro.pl, www.muno.pl , www.biletin.pl .

Organizator:
www.illegalbreaks.com
www.facebook.com/illegalbreaks

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News