To on udowodnił, że folklor można połączyć z elektro: Gooral zagra w SERCU Krakowa

Plakat promujący koncert goorala

Kilka dobrych lat temu odczarował folklor i udowodnił, że połączenie electro-house’u, dubstepu i drum’n’bassu z góralszczyzną jest możliwe. Mateusz Gooral Górny – bo o nim mowa, już 9.12 (sobota) zagra w SERCU koncert w postaci zupełnie nietuzinkowej.

Po sukcesie płyty Ethno Elektro w 2011 roku stał się najbardziej rozchwytywanym góralem, a do Kaczmareczki bawiła się cała Polska. Występował m.in. na Open’erze czy Coke Live Music Festiwal, a tej zimy zagra nieco więcej swoich nowości z najnowszej płyty Khabaya w SERCU Krakowa przy Krakowskiej 41.

Czytaj również: Nowe miejsce na muzycznej mapie Krakowa: klub Serce ?

To jednak nie wszystko, co ekipa SERCA przygotowała na drugi weekend grudnia. Mała sala wciąż pozostanie strefą zieleni i relaksu, a po niezwykle oryginalnym koncercie Goorala, atmosferę podtrzyma DJ Dobry Kick słynący ze swojej wysublimowanej selekcji.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nie ma prawdziwej zimy bez Goorala, dlatego nie zastanawiajcie się – bilety dostępne są przez aplikację Going.pl w cenie 15/20 PLN, a wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na wydarzeniu: http://bit.ly/Gooral

Plakat promujący koncert goorala

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News