GOMAD: Wypijanie 4 litrów mleka dziennie to nowy fit-trend

Olbrzymia butla z mlekiem

Zapomnijcie o białkowych koktajlach, batonikach i innych fit-zwyczajach. Teraz prym zaczyna wieść dieta o nazwie GOMAD.

Cała jej idea polega na wypijaniu jednego galonu, czyli około 4 litrów mleka dziennie, co w tygodniu daje prawie 30 litrów. Entuzjaści tej nietypowej diety wierzą, że dzięki niej ich masa mięśniowa i tłuszczowa wzrośnie tak szybko, jak tylko to możliwe.

Metoda ta w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularna, biorąc pod uwagę liczbę wpisów na jej temat na różnych forach poświęconym fitnessowi. I jak się okazuje, faktycznie spożywanie dodatkowych 2300 kalorii dziennie pomaga szybko przybrać na wadze, jednak ma to też swoje minusy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jeśli Wasz organizm nie radzi sobie dobrze z laktozą i nabiałem, wypicie takiej ilości mleka w jeden dzień może się zakończyć dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi w postaci wzdęć, gazów i zaparć. Teraz trzeba tylko zdecydować, czy the high is worth the pain — chociaż, jak to mówią: NO PAIN NO GAIN. Wybór pozostawiamy Wam.

Czytaj również: Dlaczego nienawidzimy glutenu?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News