Goło i wesoło: rajd nudystów w obronie równości

Zdjęcie przedstawia tłum nudystów na rowerach

Środek miasta, rowery i mnóstwo nagich ludzi. Zdziwieni? Poznajcie jedyny w swoim rodzaju manifest, który ma na celu walkę o równość i akceptację własnego ciała!

World Naked Bike Ride to wydarzenie, które w ciągu 12 lat odbyło się w 70 miastach w 20 krajach na świecie. Manifest ten to mieszanka spontaniczności, miłości do rowerów i miłości do ludzkiego ciała oraz wyraz walki o równość. Zrzesza młodych, starych, przerażająco chudych i tych przy kości. Zmarszczonych, wytatuowanych, bladych i śniadych.

Niektórzy na tę okoliczność pomalowali w całości swoje ciała na różne kolory, inni zaś ograniczyli się do krótkich sentencji. Część rowerzystów założyła kaski, część peruki,  a jeszcze inni maski. Naga, bezwstydna przejażdżka z pewnością wymaga swego rodzaju odwagi i dystansu do otoczenia. Sami zobaczcie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zdjecie nagich rowerzystow podczas World Naked Bike Ride. Na pierwszym planie osoba jest w całości pomalowana farbą. Za nim widać pedałujący nago tłum ludzi. Fotografia uczestników imprezy World Naked Bike Ride. Rowerzyści, którzy są rozebrani jadą ulicami londynu. Na ich plecach widać namalowany napis głoszący nazwę imprezy. Zdjecie pleców uczestniczki World Naked Bike Ride. Kobieta stoi do fotografa tyłem, jest w samych majtkah i na jej plecach jest namalowany farbą napis i love london Na zdjęciu widać wytatuowana, białą dziewczynę, która jedzie naga na rowerze w ramach World Naked Bike Ride. Za nią widać kolejnych uczestników oraz stojący na poboczu samochod dostawczy. Zdjęcie uczestnika imprezy World Naked Bike Ride. Rowerzysta jest nagi i cały pomalowany zieloną farbą. Za nim widać resztę rozneglizowanych cyklistów.

Tekst: Jakub Paciorek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News