Głos, który hipnotyzuje: Kasia Lins rusza w trasę koncertową!

Dziewczyna w czarnym kapeluszu i krótkim topie na czerwonym tle

Niedawno przeprowadziliśmy krótką rozmowę z Kasią Lins o tym, jak zaczęła się jej miłość do muzyki. A już za kilka dni Kasia rusza w trasę koncertową promującą jej debiutancki album Wiersz Ostatni.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Wykonuje muzykę autorską, którą najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku i rocka.

23 lutego 2018 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu Kasi Wiersz ostatni, promowana przez singiel o tym samym tytule.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Płyta przepełniona jest charakterystycznymi, porywającymi harmoniami wokalnymi, przestrzennymi gitarami i emocjonalnymi tekstami. Wszystko dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud czy urokliwy Wurlitzer. Współkompozytorami utworów są Michał Lange i Karol Łakomiec. Za produkcję odpowiadają Marcin Bors i Michał Lange.

A już 9 października rusza trasa koncertowa Kasi Lins. Artystka odwiedzi 12 miast, między innymi Warszawę, Kraków, Wrocław czy Łódź. Pełną rozpiskę znajdziecie poniżej. Śledźcie także fanpage Kasi, żeby być na bieżąco z nowinami!

Trasa koncertowa Kasi Lins

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News