Glitter Confusion: queerowo-trashowe wydarzenie w Pogłosie

Dwie postaci w metalicznej folii na dachu budynku

Glitter Confusion to cykl wystaw oraz wydarzeń towarzyszących, prezentujący prace artystek i artystów młodego pokolenia, które odnoszą się do tematyki queerowo-trashowej, często wyłaniając z surrealistycznego automatyzmu. Grupa artystyczna promuje wolność, walczy ze stereotypami i podejmuje temat ekspresji tożsamości.

Ruch artystyczny Glitter Confusion zrzesza kronikarzy światów równoległych. Redefiniując rzeczywistość działamy na każdej płaszczyźnie. Druga edycja Exhibition to multimedialna i interaktywna ekspozycja na trzech poziomach klubu Pogłos, który jest bezpieczną przestrzenią dla każdego niezależnie od płci, wiary czy orientacji.

Zobacz także: Dominika Rutkowska – Glitter Confusion

Podczas trwającego dwa dni wernisażu i wydarzeń towarzyszących goście odwiedzą wnętrze ludzkiego organizmu. Zaprezentowane zostaną kolekcje fotografii analogowej, videoart, instalacje, rzeźby, performance. Warsztaty, koncerty i afterparty wywołując brokatowe zamieszanie nakłaniają do ekspresji czystej energii duszy w zastanej rzeczywistości.

Wpadajcie do Klubu Pogłos (Burakowska 13, Warszawa) już 22 września 2018. Tego dnia odbędzie się wernisaż wystawy, performance, koncerty oraz obowiązkowo afterparty! Z kolei 23 września – glitter warsztaty oraz przegląd filmów dokumentalnych.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/222914175053015/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News