Giorgio Moroder powraca

Najstarszy aktywnie działający DJ świata, człowiek-legenda, który ‘wynalazł’ disco wydaje nową płytę!

Giorgio Moroder, zwany ‘ojcem chrzestnym muzyki tanecznej’ powrócił na usta wszystkich 3 lata temu, dzięki płycie Daft Punk, na której opowiadał o początkach kultury klubowej. Dzisiaj ogłosił szczegóły pierwszego od 30 lat albumu studyjnego „Déjà vu” pełnego gości z najwyższej międzynarodowej półki!

Pierwszym oficjalnym singlem z płyty jest duet z Kylie Minogue „Right Here, Right Now”, a dzisiaj premierę ma nowy, tytułowy utwór nagrany w duecie z Sią – „Déjà vu”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Sporym zaskoczeniem na płycie będzie też zaśpiewany przez Britney Spears cover słynnego hitu „Tom’s Dinner” Suzanne Vegi z lat 80-tych. Pozostali goście w 12 utworach na płycie to m.in. Kelis, Charli XCX, Foxes czy Mikky Ekko. Warto dodać, że za wizualną stronę albumu odpowiada ekipa The Creators Project, pracująca m.in. przy ostatniej płycie Daft Punk.

Album „Déjà vu” ukaże się 17 czerwca na płycie CD, w wersji deluxe – 2 CD z czterema dodatkowymi utworami oraz w formie cyfrowej.

Tracklista:

 1. 4 U with Love
 2. Déja vu  (feat. Sia)
 3. Diamonds      (feat. Charli XCX)
 4. Don’t Let Go      (feat. Mikky Ekko)
 5. Right Here, Right Now     (feat. Kylie Minogue)
 6. Tempted      (feat. Matthew Koma)
 7. 74 Is the New 24
 8. Tom’s Diner   (feat. Britney Spears)
 9. Wildstar   (feat. Foxes)
 10. 10, Back and Forth      (feat. Kelis)
 11. I Do It for You    (feat. Marlene)
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News