George R.R. Martin zapowiedział, że powieściowe zakończenie „Gry o Tron” będzie inne niż serialowe. Mają pojawić się także jednorożce

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które czują się rozczarowane ostatnim sezonem Gry o Tron, mamy dla ciebie iskierkę nadziei na tak zwany lepszy koniec.

George R.R. Martin zapowiedział w najnowszym poście na swoim blogu, że powieść Gra o Tron zakończy się inaczej niż serial, a fani będą mieli okazję poznać postacie, które nie pojawiły się w serialu. Dodatkową atrakcją powieści mają być… jednorożce.

Jak to wszystko się skończy? Tak samo, jak serial? Czy inaczej? No tak. I nie. I tak. I nie. I tak. I nie. I tak. Są postacie, które w ogóle nie pojawiły się na ekranie, a także inni, którzy zginęli w serialu, a w książkach nadal żyją. Czytelnicy dowiedzą się, co stało się z Jeyne Poole, Lady Stoneheart, Penny i jej świnią, Skahaz Shavepate, Arianne Martell, Darkstar, Victarion Greyjoy, Ser Garlan Gallant, Aegon VI i niezliczoną liczbą innych postaci. Będą też jednorożce… albo coś w tym guście.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


A co jeśli nie zadowoli was także powieściowe zakończenie? Cóż, Martin ma to gdzieś: Ja napiszę, ty przeczytasz. Potem możecie kłócić się ile chcecie. No to w takim razie czekamy.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News