GeekGoesChic Fash&Tech: to już ostatnie spotkanie ?

Dziewczyna w białej bluzce z mikrofonem w dłoni, na drugim planie ludzie siedzący na krzesłach

Nasza redakcja od jesieni 2015 wspiera wydarzenia GGC Fash&Tech – cykl mikro-konferencji poświęconych wykorzystywaniu nowych technologii w branży modowej. Już za tydzień odbędzie się ostatnie spotkanie w cyklu. Czego się nauczymy tym razem?

Ostatnie spotkanie z cyklu GGC Fash&Tech poświęcone zostanie zagadnieniom związanym z prowadzeniem biznesu modowego: jak radzić sobie z zagadnieniami prawnymi – zwłaszcza pozyskując inwestycje, jak prowadzić studio projektowe oraz jaką rolę w życiu marki modowej powinien grać Excel. Prelegentami będą przedstawiciele Reserved, Trio Legal Snażyk Granicki oraz Undress Clothes.

Dziewczyna w białej bluzce z mikrofonem w dłoni

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola nominowaną do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska w kategorii Online (2016), autorkę docenionego przez WGSN Global Fashion Awards (2015) bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami.

W trakcie ostatniego spotkania chciałabym aby zostały poruszone tematy „basicowe”. Aby prelegenci opowiedzieli o rzeczach, o których projektanci i marki modowe powinny wiedzieć. Do tej pory, dość dużo miejsca i czasu poświęciliśmy sprzedaży, marketingowi oraz nowinkom technologicznym, zmieniającym branżę. Tym razem sięgniemy do korzeni i zajmiemy się liczbami, prawem i organizacją – powiedziała w rozmowie z nami Kasia Gola, założycielka GeekGoesChic i projektu GGC Fash&Tech.

Dziewczyna w czerwonej sukience i dziewczyna w biało-czarnej sukience, w tle ludzie siedzący na krzesłach.

Partnerami #ggcmeetup-s są Google oraz Allani, a nasza redakcja jest patronem medialnym wydarzenia. Zapisy trwają do najbliższej niedzieli włącznie, aby wziąć udział należy wypełnić formularz, spośród zgłoszeń Kasia Gola wybierze uczestników spotkania. Link do formularza znajdziecie tutaj. Więcej informacji znajdziecie na stronie Wydarzenia na Facebooku.

Plakat promujący spotkanie GeekGoesChic

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News