Gdzie znaleźć idealne głośniki?

CR 2004 DAB black 0003

Muzyka wszędzie, muzyka zawsze. Muzyka z Bluetootharrow Gdzie znaleźć idealne głośniki?, muzyka z radia DAB czy multiroom. Trzeba wybrać, ale ważne, że jest z czego.

Lenco oferuje głośnikiarrow Gdzie znaleźć idealne głośniki? Bluetooth, które dodatkowo działają na zmysły, dzięki podświetleniu LED. BT160Light i większy BT180Light, bo o nich mowa, odtworzą za pomocą funkcji Bluetooth czy NFC muzykę z twojego smartfona czy PC (przez kabel mikro USB). Głośniki są wodoszczelne, więc nie bój się i zabierz go na dwór.

BT-160Light_wh1

BT-180-WH-Horizontal

Lenco nie pozostaje też w tyle jeśli chodzi o modę retro, która widoczna jest nie tylko w ubraniach, ale też w stylistyce audio. Marka przygotowała nie tylko piękny design, ale też funkcjonalne radiobudziki, z kolorowymi wyświetlaczami, cyfrowym radiem DAB+ czy Bluetooth. W drewnie czy białym połysku to już łatwy wybór. Model DR05BT to dostojne radio w bieli lub czerni, natomiast Lucille to żywe kolory w twoim domu – czerwony lub niebieski!

DR-05 BT black 0001

Radio cyfrowe DAB+ posłuchasz dzięki CR2004 w pięknej obudowie drewnianej – jasna czy ciemna, twój wybór. Łatwa i przyjemna obsługa za pomocą kolorowego wyświetlacza. Chyba, że szukasz małego radia z dużymi możliwościami, wybierz PDR03. Albo dostojnego stylu retro z DAB, wybierz DR02S.

CR 2004 DAB black 0003 DR 02 S 0003 PDR 03 0003

A może to co cię interesuje to tysiące stacji radia internetowego? Mamy i na to odpowiedź – CR2003. Wyświetli stacje, obudzi i umili czas.

IR-2003 0005

Wraca też do łask popularne wśród gospodyń domowych radio podszafkowe, nieodzowne w każdej kuchni. A model KCR2014 spełnia wszelkie wymagania, z kolorowym wyświetlaczem radiem internetowym (!) i funkcjami alarmu.

KCR-2014 0002

A na deser głośnikiarrow Gdzie znaleźć idealne głośniki? PlayLink, które osobno są mocnymi głośnikami a razem z nadajnikiem wifi tworzą prawdziwy system multiroom. Bezprzewodowy mocny głośnik PlayLink 6 otoczy cię dźwiękiem. Wraz z drugim głośnikiem PlayLink 4 stworzy dźwięk stereo. A dołączając do tego jeszcze nadajnik Play Connect będziesz mógł słuchać muzyki wszędzie, a sterować nią za pomocą aplikacji na swoim telefonie.

www.lenco.com www.lencoplay.com

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News