Gdzie za darmo obejrzeć 4 sezon „Ricka i Morty’ego”? Ktoś postanowił dodać kilka odcinków na Pornhub

Dwie postaci z animowanego serialu Rick i Morty

Od oficjalnej amerykańskiej premiery Ricka i Morty’ego minęło już kilka tygodni. Wczoraj wieczorem 4 sezon serialu zadebiutował w Anglii.

Cierpliwość fanów została jednak wystawiona na ogromną próbę. Oczekując oficjalnej premiery, niektórzy postanowili oszukać system i poszukać odcinków w bardziej nielegalny sposób. I tym sposobem, zamiast poczekać, aż pierwszy odcinek pojawi się na kanale E4, odnaleźli go na… Pornhub.

Tak, dobrze przeczytaliście. Ktoś postanowił przesłać kilka pierwszych odcinków na stronę porno. Wdzięczność ludzi wobec anonimowego dilera odcinków byłą ogromna.

Ale niech będzie jasne: nie tolerujemy oglądania pirackich kopii czegokolwiek. Pamiętajcie, że zawsze należy zaczekać, aż serial pojawi się tam, gdzie powinien. Prawda jest jednak taka, że i tak, jeśli ludzie będą chcieli coś obejrzeć, znajdą na to sposób.

Gdzie za darmo obejrzeć 4 sezon „Ricka i Mortyego” Ktoś postanowił dodać kilka odcinków na Pornhub 2 Gdzie za darmo obejrzeć 4 sezon „Ricka i Morty'ego”? Ktoś postanowił dodać kilka odcinków na Pornhub

Widzowie szybko zaczęli chwalić się swoim osiągnięciem na Twitterze: Oglądałem wczoraj Ricka i Morty’ego na pornhubie. #noshame; Oglądam właśnie Ricka i Morty’ego na pornhubie, lol.; Jakaś miła osoba przesłała drugi odcinek Ricka i Morty’ego na Pornhub, przywracając mi wiarę w ludzkość.

4 sezon serialu zostanie podzielony na dwie części po 5 odcinków. Nowy sezon jest na razie emitowany wyłącznie na E4, a odcinki są dostępne w wersji streamingowej na All 4.

A jeśli chodzi o nas, w Polsce – trudno powiedzieć, kiedy sezon zostanie dodany na Netflix. Macie dwa wyjścia: uzbroić się w cierpliwość, albo poszukać tam, gdzie mieszkańcy Anglii.

Gdzie za darmo obejrzeć 4 sezon „Ricka i Mortyego” Ktoś postanowił dodać kilka odcinków na Pornhub 3 Gdzie za darmo obejrzeć 4 sezon „Ricka i Morty'ego”? Ktoś postanowił dodać kilka odcinków na Pornhub

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News