Gdzie w świątecznym okresie wybrać się na romantyczny weekend w SPA?

Para siedząca przy stole jedząca kolację

Każdej parze raz na jakiś czas przydaje się wyjazd z dala od miejskiego zgiełku, goniących deadline’ów, czy krzyku dzieci. Czy to na weekend w SPA, czy Boże Narodzenia, a może pobyt sylwestrowo-noworoczny z dobrą energią… Znaleźliśmy idealne miejsce, łączące wszystkie oczekiwania!

Żyjemy w ciągłym biegu, podświadomie marząc o teleportacji do miejsca w którym czas mógłby się zatrzymać – chociaż na chwilę. Wyobrażamy sobie jak wjeżdżamy przez potężną bramę i oczami wyobraźni widzimy mury porośnięte bluszczem, przypominające te ze Szkocji, a wszechobecna przyroda towarzyszy nam od pierwszych sekund pobytu. Można się rozmarzyć, prawda? Na szczęście sztuka teleportacji będzie zbyteczna – takie miejsce znajduje się raptem dwie godziny drogi od Warszawy, a nazywa się Manor House SPA.

Pałac nocą

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chociaż kompleks Manor House SPA oferuje wiele atrakcyjnych form pobytu, wybraliśmy tę stworzoną specjalnie dla par. Musicie wiedzieć, że Manor House SPA jest hotelem bez dzieci, od których nie ukrywajmy – też trzeba czasami odpocząć.

Pobyt Bliżej Siebie to oferta dla par, którym w codziennym zabieganiu, brakuje czasu na skupienie się na związku i bliskości z partnerem. Relaks, nowe doświadczenia i regeneracja. Jak tłumaczą eksperci od dobrostanu z Manor House SPA: Doświadczanie wspólnej przyjemności podczas ceremoniałów SPA pozwoli na odprężenie i zwiększenie satysfakcji z bycia razem w związku z drugą osobą – jest to najsilniejsze źródło energii. Poczucie bliskości dodaje odwagi, pozwala na wewnętrzny spokój, uwalnia blokady i stres, wyzwala zaufanie, szacunek i miłość.

Para siedząca przy stole jedząca kolację

Podczas 3-dniowego pobytu doświadczycie królewskich snów w luksusowych cztero- i pięciogwiazdkowych pokojach, ale także relaksujących kąpieli w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej. Do tego śniadania i obiadokolacje przy świecach z kieliszkiem wina, czy powitalny poczęstunek i barek herbaciany w pokoju. Każda para w prezencie otrzyma także smakowy olejek do wspólnego zmysłowego masażu, paterę owoców i wino musujące czekające w pokoju.

Wnętrze sypialni Wnętrze sypialni

Z zabiegów SPA, Biowitalne SPA Manor House dla par proponuje:

 • Wspólny okład w gabinecie błotnym z glinki lub błota Morza Martwego (okłady nakłada się samodzielnie – jedna osoba drugiej)
 • Masaż ciepłym olejkiem wytopionym ze świecy – aromaterapeutyczno-relaksacyjny masaż dla obu partnerów
 • Napoje SPA w trakcie zabiegów

Kobieta na łóżku do masażu

A jeśli niezbędna jest Wam także regeneracja, proponujemy inne sposoby na odnowę biologiczną, dostępne w Manor House SPA:

 • Pokojowy program SPA – w każdym pokoju masażer głowy, dłoni i palców, lecznicze sole, jonizująca lampa solna, muzykoterapia, poduszka z łuską gryczaną i hipoalergiczne kosmetyki
 • Kąpiele w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego z licznymi atrakcjami wodnymi
 • Dwugodzinne sesje w Łaźniach Rzymskich – kompleksie SPA składającym się z kilkunastu parowych i wodnych kąpieli oraz saun i wanien zdrowotnych
 • Energetyzująca terapia w Komnacie Biowitalności na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie. Biowitalna sesja łączy działanie: magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii.
 • 40-minutowy seans w Chacie Solnej – terapia wzmacnia i oczyszcza układ oddechowy, rewitalizuje układ odpornościowy organizmu, wygładza skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Jeden seans zastępuje 3 dni spędzone nad morzem.

Para na leżakach

Manor House to nie tylko zabiegi SPA, klimatyczne pokoje czy pyszne jedzenie (serwują tu tradycyjną polską kuchnię, fantastyczne dania z karty Vege i wg. Diety Życia), ale także rekreacja na terenie rozległego, zabytkowego parku otaczającyego kompleks:

 • W sobotę i w niedzielę koncert na misy i gongi tybetańskie – muzykoterapia
 • Obcowanie z naturą w Ogrodzie Medytacji – ścieżki dydaktyczne i medytacyjne
 • Instalacje energetyczne – czerpanie mocy w Kamiennym Kręgu, energetycznej spirali, Ogrodzie Zen i Piramidzie Horusa
 • Siłownia Witalna z fototerapią, rowery oraz sprzęt Nordic Walking, outdoor fitness, bilard oraz biblioteka SPA

Czy to nie wymarzony adres na spokojny, zimowy weekend w SPA? Nas kusi Boże Narodzenie bez dzieci lub wśród gości z tymi już starszymi pociechami (powyżej 12 roku życia). Uśmiechamy się też na pomysł spędzenia Sylwestra w takich okolicznościach.

Wartość pobytu SPA Romantycznego 2-dniowego z 1 noclegiem już od 1398 zł /parę. Więcej informacji oraz ofert znajdziecie na manorhouse.pl.

Basen Wnętrze sypialni w klasycznym stylu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News