Categories: technologiatrendy

Gdzie szukać miłości? Zestawienie pięciu alternatyw dla Tindera

Rozczarował Cię Tinder, a szukanie miłości w realu jest dla Ciebie zbyt stresujące? Oto zestawienie pięciu aplikacji, które mogą ułatwić Ci znalezienie drugiej połówki.

Czytaj również: Czy na Tinderze można spotkać normalnych ludzi?

Bumble

Aplikacja, której główną zasadą jest: piszę pierwsza. Dokładnie, w Bumble to dziewczyny wykonują pierwszy krok, jednak druga strona ma 24 godziny, by odpowiedzieć na rozpoczętą konwersację. Oprócz relacji miłosnych możesz wybrać opcję przyjacielską lub biznesową.

Badoo

Badoo znajduje się na pierwszym miejscu zestawienia platform randkowych pod względem wielkości. Obecnie na portalu znajduje się 407 milionów zarejestrowanych użytkowników!

Grindr

Od dziewięciu lat aplikacja tworzy największą sieć osób ze społeczności LGBTQ. Jak można przeczytać ze strony aplikacji: Grindr z dumą reprezentuje nowoczesny styl życia LGBTQ, który rozszerza się na nowe platformy.

Happn

Zdarzyło Wam się kiedyś spotkać kogoś w Waszym typie w kawiarni lub mijając tę osobę na ulicy i baliście się zagadać, lub nie mieliście czasu? Spoko, dzięki Happn macie jeszcze szansę na ponowne spotkanie.

InstagramWierzcie lub nie, ale ostatnio coraz częściej przekonuję się o tym, że Instagram jest kolejnym portalem, na którym można znaleźć parę. Wystarczy odpowiedź na stories lub komentarz pod zdjęciem na dobry początek!

Tekst: Zuzanna Piontke

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

24 godziny ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago