Gdzie szukać miłości? Zestawienie pięciu alternatyw dla Tindera

Ręce trzymające smartfon w czerwonej obudowie

Rozczarował Cię Tinder, a szukanie miłości w realu jest dla Ciebie zbyt stresujące? Oto zestawienie pięciu aplikacji, które mogą ułatwić Ci znalezienie drugiej połówki.

Czytaj również: Czy na Tinderze można spotkać normalnych ludzi?

1. Bumble

Aplikacja, której główną zasadą jest: piszę pierwsza. Dokładnie, w Bumble to dziewczyny wykonują pierwszy krok, jednak druga strona ma 24 godziny, by odpowiedzieć na rozpoczętą konwersację. Oprócz relacji miłosnych możesz wybrać opcję przyjacielską lub biznesową.

2. Badoo

Badoo znajduje się na pierwszym miejscu zestawienia platform randkowych pod względem wielkości. Obecnie na portalu znajduje się 407 milionów zarejestrowanych użytkowników!

3. Grindr

Ikona aplikacji Grindr

Od dziewięciu lat aplikacja tworzy największą sieć osób ze społeczności LGBTQ. Jak można przeczytać ze strony aplikacji: Grindr z dumą reprezentuje nowoczesny styl życia LGBTQ, który rozszerza się na nowe platformy.

4. Happn

na fioletowo-różowym tle znajduje się różowy dymek z plusem i ikoną człowieka

Zdarzyło Wam się kiedyś spotkać kogoś w Waszym typie w kawiarni lub mijając tę osobę na ulicy i baliście się zagadać, lub nie mieliście czasu? Spoko, dzięki Happn macie jeszcze szansę na ponowne spotkanie.

InstagramWierzcie lub nie, ale ostatnio coraz częściej przekonuję się o tym, że Instagram jest kolejnym portalem, na którym można znaleźć parę. Wystarczy odpowiedź na stories lub komentarz pod zdjęciem na dobry początek!

Tekst: Zuzanna Piontke

Rate this post