Gdy chaos przeradza się w spokój: Carsky prezentuje singiel „LOVER”

Dwie wyciągnięte do siebie dłonie stykające się palcem

Singiel Dreams, którym debiutował w ubiegłym roku, aktualnie zbliża się do liczby miliona odsłuchów na Spotify. Utwór ten otworzył Carsky’emu furtkę między innymi na Open’er Festival. Teraz mamy okazję zapoznać się z jego najnowszym singlem.

Najnowszy singiel, zatytułowany Lover nie odbiega daleko swoją stylistyką od poprzednich produkcji Carsky’ego, jak utwory z debiutanckiej EP-ki Make Me PureFragile, czy Someone. Singiel opiera się na głębokiej melodii, przeplatającej się z energią, która będzie nam towarzyszyła z pewnością przez całe lato, łącząc zarówno te lepsze, jak i gorsze momenty – bez nich nie da się tworzyć, są jednością.

Uprzedzając pytania o inspiracje, Carsky odpowiada, że tworząc utwór Lover inspirował się po prostu życiem – chwilami spędzonymi na tle natury, gdzie pomiędzy całą plątaniną myśli pojawia się spokój, że jest obok nas ktoś, kto ten chaos w naszym życiu porządkuje.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Artysta pracuje aktualnie nad nowym materiałem, kolejne utwory pojawią się jeszcze w tym roku, a póki co, część z nich – tych dobrze, jak i mniej znanych – będzie można usłyszeć już w lipcu na festiwalu AlterFest w Mysłowicach.

Mash-up stworzony do singla Lover został wykonany przez Improbros, za kompozycję, produkcję oraz mastering odpowiada sam Paweł Karski, a miks do utworu zrobił Maciej Wojcieszkiewicz (projekt LASY, Reni Jusis).

Posłuchaj także: [Playlista Tidal] HIRO x CARSKY: wieczorne rozmowy

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News