5 GADŻETÓW (NIE)ZBĘDNYCH

Aktualnie trwa wyścig technologiczny, a gadżeciarze zacierają ręce na każdą nowość. Sprawdź 5 rzeczy, które potrafi Wasz smartphone, a o które go nie posądzaliście.

 #1 W ZGODZIE Z NATURĄ

Koubachi – pod tą nazwą kryje się bezprzewodowy czujnik, który możemy wykorzystać do pracy z …roślinami. W czasach, w których technologia sprawia, że większość dnia wolimy spędzać w domu, ten gadżet zdecydowanie zachęca do jego opuszczenia. Więc jeśli już zamienimy swoje swoje cztery kąty na klimatyczną działkę babci, po podłączeniu tego urządzenia do swojego telefonu otrzymamy wszystkie informacje na temat znajdujących się w pobliżu roślin, ich utrzymania, ochrony itp. Już nie musisz pytać wujka Google, gadżet prawdę Ci powie.

1
Fot.: http://bit.ly/1pOukKq

 #2 SEX, TABLET & ROCK AND ROLL

Ion audio Guitar Apprentice to współczesna wersja gitary …bez strun. Trzon gitary wykonany z tworzywa sztucznego jest gadżetem sporych rozmiarów, który w miejscu pudła rezonansowego ma stację dokującą do iPada. Bycie rockmanem jeszcze nigdy nie było takie proste. Cierpienie z powodu odcisków na palcach to przeszłość.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


2
Fot.: http://bit.ly/1l4bcK3

 #3 SEN KONTROLOWANY

Jawbone UP to bransoletka i związana z nią aplikacja, która pokaże nam informacje o spalonych w ciągu dnia kaloriach, aktywnościach, pozwoli zmierzyć cykle snu (godziny snu głębokiego i lekkiego) i obudzi, kiedy trzeba. W dodatku jest całkiem niezłym dodatkiem do codziennej stylizacji. Dostępna w dwóch wzorach, sześciu wersjach kolorystycznych.

3
Fot.: http://www.brit.co/phone-gadgets/

#4 TRENER OSOBISTY

Każdy chce mieć swojego. Teraz to możliwe. Breezing to urządzenie i aplikacja, która śledzi naszą aktywność fizyczną, a poza tym może ułożyć odpowiednią dla nas dietę i plan ćwiczeniowy. Podobnie jak kilka innych, ta aplikacja również pokaże nam ile kalorii straciliśmy, ile zyskaliśmy, ile kilogramów warto zrzucić, jaką wagę najlepiej utrzymać. Do dzieła! Siedząc i czytając ten tekst (biorąc pod uwagę, że zajmie Ci to ok 3 minuty) spalisz tylko 3 kcal.!

4A

4
Fot.: http://www.brit.co/breezing/

 

#5 WĘDKOWANIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Mamy już wykrywacz kłamstw czy złota teraz przyszła pora na wykrywacz …ryb. Twój smartphone może za pomocą jednej aplikacji zamienić się w urządzenie, znajdujece te stworzenia pod wodą. Deeper może namierzyć ich ruch w promieniu 50m. ?

5
Fot.: http://bit.ly/1sWEAmg

Tekst | Anna Wawszkiewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News