Gadżet na lato, który pokochają Milleniasi. Ponton w kształcie awokado z wyjmowaną „pestką”

Dwa zdjęcia przedstawiające ponton w kształcie awokado

W ostatnich latach przeszliśmy już przez fazy pontonów w kształcie gigantycznych jednorożców, czy różowej trumny dryfującej po wodzie. Teraz przyszedł czas na awokado.

Awokado stało się symbolem Millenialsów już dawno temu. Nic dziwnego zatem, że ktoś wpadł na pomysł stworzenia pontonu idealnego do morskich lub basenowych uciech podczas letnich dni.

Producentem nietypowego pontonu jest firma LetsFunny, która sprzedaje je na Amazonie w cenie 44 funtów. A jak już wspomnieliśmy, kupując nadmuchiwane awokado, otrzymacie coś w stylu dwa w jednymwyjmowana pestka awokado świetnie posłuży jako plażowa piłka. Jak zapewniają producenci, ponton został wykonany z grubego i miękkiego materiału klasy premium.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz również:
Gigantyczny ponton w kształcie jednorożca: must-have na lato?
Różowa, nadmuchiwana trumna: plażowy must-have dla tych, którzy mają już dość

ponton w kształcie awokado nad brzegiem morza ponton w kształcie awokado na morzu z dziewczyną w środku ponton w kształcie awokado trzymany przez dziewczynę  ponton w kształcie awokado trzymany przez dziewczynę  ponton w kształcie awokado na wodzie  ponton w kształcie awokado trzymany przez dziewczynę

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News