Gadżet, który odstresuje Was lepiej niż fidget spinner

Fotografia kolorowa. Tło w kolorze jasnoniebieskim. Na zdjęciu widać fragment biurka, na którym leży zamknięty laptop i trzy kciązki czarna, biała i znów czarna. Pod blatem wisi gadżet kształten przypominający mosznę, w kolorze czerwonym. Damska dłoń trzyma gadżet od dołu.

Jeżeli wkurza Was już wszechobecna moda na fidget spinner, ale jednocześnie poziom stresu w Waszym życiu sięga zenitu, wiedzcie, że ten gadżet został stworzony właśnie dla Was. 

Poznajcie dobroczynne skutki zabaw kuleczkami. Teraz możecie je miętosić, nawet jeśli nie posiadacie własnych. NiceBalls zostały stworzone z myślą o osobach, które są zestresowane oraz tych, dla których codzienne obowiązki i wyzwania stały się nieprzyjemną rutyną.

https://www.youtube.com/watch?v=vToK8SSCp74

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kulki z łatwością przymocujecie do blatu swojego biurka, są miłe w dotyku, ale przede wszystkim  na tyle dyskretne, że szef będzie przekonany, że obowiązki znów sprawiają Wam przyjemność. Co Wy na to?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News