Freddie Mercury i jego chłopak: unikatowe zdjęcia z lat 80.

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie znałaby postaci Freddie Mercury’ego. Mamy dla Was kilka unikatowych zdjęć z prywatnego albumu wokalisty Queen, które uwieczniły jego związek z Jimem Huttonem.

Kiedy Freddie Mercury poznał Jima Hutton, nic nie zapowiadało, że przerodzi się to w długotrwałą relację. Pierwsze ich spotkanie nastąpiło w barze, gdzie Freddie Mercury zaproponował Jimowi Huttonowi drinka. Ten, nawet nie rozpoznawszy wokalisty popularnego zespołu, uprzejmie odmówił.

Kolejne ich spotkanie nastąpiło parę miesięcy później, lecz to również zakończyło się fiaskiem. Dopiero po prawie dwóch latach mężczyźni postanowili dać sobie szansę. Od tego momentu zaczęli się regularnie spotykać, co z czasem przerodziło się w wielką miłość.

Po kilku miesiącach Freddie Mercury i Jim Hutton zamieszkali razem w małej rezydencji znajdującej się w Kensington w Londynie. Garden Lodge, bo tak nazywał się ich dom, z czasem stał się miejscem znanym z hucznych imprez, na których była obecna śmietanka towarzyska sceny muzycznej lat 80.

Relacja, jaka istniała pomiędzy Freddiem Mercurym i Jimem Huttonem była jedyna w swoim rodzaju. Mężczyźni byli ze sobą, aż do śmierci wokalisty Queen w 1991 roku, która nastąpiła w wyniku zachorowania na AIDS.

Tekst: Julia Gugniewicz

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Win:Win – szósta odsłona wernisażu psich portretów Michała Torzeckiego

Michał Torzecki i Daftcode ponownie zapraszają na otwarcie akcji charytatywnej pod hasłem „Sztuka pomagania zwierzakom”.…

1 dzień ago

Felieton Hiro. Bezpieczeństwo über alles

Kiedy uświadomiłem sobie, że prawo jazdy posiadam już od osiemnastu lat, poczułem się bardzo staro. Nic tylko odłożyć…

2 dni ago

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

3 dni ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

3 dni ago

STARIUM.CX™ – kolekcja [THE CXDE*]

STARIUM.CX™ to wisienka na torcie polskiego streetwearu. Marka właśnie zaprezentowała nową kolekcję kapsułową zatytułowaną –…

4 dni ago

Sztuka obserwacji oczami Oleksandry

Ukraińska fotografka Oleksandra zatrzymuje modelki i modeli w swoich kadrach rodem z dwutysięcznego roku. Zdjęcia,…

4 dni ago