Freddie Mercury i jego chłopak: unikatowe zdjęcia z lat 80.

na zdjęciu są dwaj mężczyźni pozujący do zdjęcia, jeden trzyma kota na rękach

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie znałaby postaci Freddie Mercury’ego. Mamy dla Was kilka unikatowych zdjęć z prywatnego albumu wokalisty Queen, które uwieczniły jego związek z Jimem Huttonem.

Kiedy Freddie Mercury poznał Jima Hutton, nic nie zapowiadało, że przerodzi się to w długotrwałą relację. Pierwsze ich spotkanie nastąpiło w barze, gdzie Freddie Mercury zaproponował Jimowi Huttonowi drinka. Ten, nawet nie rozpoznawszy wokalisty popularnego zespołu, uprzejmie odmówił.

na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn w garniturach

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Kolejne ich spotkanie nastąpiło parę miesięcy później, lecz to również zakończyło się fiaskiem. Dopiero po prawie dwóch latach mężczyźni postanowili dać sobie szansę. Od tego momentu zaczęli się regularnie spotykać, co z czasem przerodziło się w wielką miłość.

na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn, jeden pokazuje pięść, drugi się smieje

Po kilku miesiącach Freddie Mercury i Jim Hutton zamieszkali razem w małej rezydencji znajdującej się w Kensington w Londynie. Garden Lodge, bo tak nazywał się ich dom, z czasem stał się miejscem znanym z hucznych imprez, na których była obecna śmietanka towarzyska sceny muzycznej lat 80.

na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn obejmujących się

Relacja, jaka istniała pomiędzy Freddiem Mercurym i Jimem Huttonem była jedyna w swoim rodzaju. Mężczyźni byli ze sobą, aż do śmierci wokalisty Queen w 1991 roku, która nastąpiła w wyniku zachorowania na AIDS.

na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn siedzących na kanapie na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn pozujących z gejszą na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn rozmawiających z innymi dwoma na zdjęciu widzimy trzech mężczyzn siedzących na kanapie, a przed nimi stoi stół pełen kieliszków na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn pozujących z kobietą na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn stojących w polu na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn stojących w śniegu na zdjęciu widzimy trzech mężczyzn w śmiesznych kapeluszach na zdjęciu widzimy trzech mężczyzn, jeden ma aparat na szyi, drugi garnitur a trzeci patrzy się w dół na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn pozujących w jakimś pokoju na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn z kobietą na zdjęciu widzimy dwóch mężczyzn stojących obok dwóch wielkich monumentówTekst: Julia Gugniewicz

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News