Francuski wynalazca sprzedaje pigułki, które sprawią, że wasze bąki pachniały różami

Mężczyzna trzymający tabletkę i słoik tabletek

Wynalazca mieszkający w Gesvres, mieście a zachodniej Francji twierdzi, że wynalazł tabletki, które sprawią, że śmierdzący do tej pory gaz będzie pachniał różami lub czekoladą.

Mężczyzna nazywa się Christian Poincheval, a firma, która zajmuje się dystrybucją jego specyfiku Lutin Malin. Jak zapewnia firma, pigułka Fart (urocza nazwa, kto by się spodziewał) jest suplementem diety opartym na naturalnych składnikach i nie zawiera żadnych leków, czy substancji medycznych.

Suplement jest dostępny w sprzedaży od 2007 roku, a jak sam pomysłodawca mówi – warianty zapachowe bąków dodają odrobiny humoru… No tak, pewnie. Karuzela śmiechu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nie wiemy, czy na pewno polecamy, ale jeśli ktoś jest na tyle odważny, że chce ów specyfik wypróbować – może zakupić go na Amazonie – 60 tabletek to raptem 20 funtów.

Czekolada i róże to jednak niejedyne warianty zapachowe. Dostępny jest także imbir, lilia, czy… świąteczna czekolada (cokolwiek to znaczy).

Może zapytacie… skąd ten pomysł w ogóle? Jak to mówią, potrzeba matką wynalazku. Poicheval przyznał, że pomysł zrodził się podczas jednego z przyjęć, na którym w pewnym momencie zaczął gościć dość nieprzyjemny zapach, a obecni na wydarzeniu prawie się podusili od smrodu. Potrzeba było wielu eksperymentów i kombinacji, by właściwie dobrać składniki, ale wszystko wskazuje na to, że przedziwny wynalazca odniósł sukces.

Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News