Francuski fotograf pokazuje, jak wyglądałoby „papierowe miasto”

Spłaszczony w photoshopie budynek

Jak wyglądałby świat, gdyby był jedynie kartonową scenografią? Przedziwna seria zdjęć, poddana solidnej obróbce w Photoshopie odpowie Wam na to pytanie.

Stworzony przez francuskiego fotografa Zacharie Gaudrillot-Roy‘a projekt, na pierwszy rzut oka wygląda jak kolekcja glitchy, które powstały na Google Maps. Nic bardziej mylnego. Płaskie budynki to efekt wielogodzinnej, post-produkcyjnej pracy fotografa.

Dla Gaudrillot-Roy’a seria tych zdjęć to nowe spojrzenie na, wydawałoby się do tej pory, zwyczajne rzeczy. Ktoś mógłby stwierdzić, że spłaszczone w PSP budynki to nie jest coś, co może ekscytować, ale gdy spojrzymy na to z odległości, utworzą się nam przedziwne, surrealistyczne kolaże.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz także: Niekończące się lato w kadrach jak z filmu Wes Andersona

Spłaszczony w photoshopie budynek Spłaszczony w photoshopie budynek Spłaszczony w photoshopie budynek Spłaszczony w photoshopie budynek Spłaszczony w photoshopie budynek Spłaszczony w photoshopie budynek Spłaszczony w photoshopie budynek Spłaszczony w photoshopie budynek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News