Francuscy goście

Dany Boon i Alice Pol będą gośćmi specjalnymi Przeglądu Nowego Kina Francuskiego. Spotkają się z widzami po pokazach swojego nowego filmu „Przychodzi facet do lekarza” 28 i 29 maja w warszawskim kinie Muranów.

 przychodzi facet do lekarza

 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dany Boon zachwycił publiczność kreacją niezbyt rozgarniętego listonosza we francuskim komediowym hicie wszechczasów „Jeszcze dalej niż Północ”. Z Alice Pol spotkał się już na planie „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”. W „Przychodzi facet do lekarza” opowiedzieli historię hipochondrycznego Romaina (Boon), wciągającego w swoje problemy lekarza (Merad), jego siostrę (Pol) i niby przypadkiem połowę Paryża. Zainteresowanie filmem przerosło we Francji nawet wyniki kultowej komedii „Nietykalni”.

 

Pokazy „Przychodzi facet do lekarza” w ramach Przeglądu Nowego Kina Francuskiego:

28 maja, środa, godz. 18:00, kino Muranów

29 maja, czwartek, godz. 20:00, kino Muranów

 

5 Przegląd Nowego Kina Francuskiego to możliwość obejrzenia najlepszych, docenionych na międzynarodowych festiwalach francuskich filmów ostatnich lat. Większość filmów pokazywanych
w ramach przeglądu będzie można zobaczyć w Polsce po raz pierwszy. Organizatorami Przeglądu jest Instytut Francuski w Polsce oraz Gutek Film.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News