Fotorelacja z premiery teledysku Why Bruce „Ogień” w Milk Studio Warsaw

Teledysk wyświetlany w projektora i tłum ludzi

23 listopada odbył się zamknięty event w Warsaw Milk Studio, podczas którego zespół Why Bruce zaprezentował nam swój debiutancki singiel i teledysk. Mamy fotorelację z tego wydarzenia!

Zespół Why Bruce to duet, w którego skład wchodzi Kashia Sochamodelka, wokalistka i autorka tekstów oraz nasz redaktor naczelnyKrzysztof Grabań. Teledysk od soboty jest już dostępny na YouTube, a więcej na jego temat możecie przeczytać w naszym artykule: „Czekam na ciebie, jak na koniec reklam”: Why Bruce prezentuje debiutancki singiel i klip „Ogień”.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Podczas zamkniętego eventu, goście mogli wypróbować także innowacyjne urządzenie podgrzewające tytoń od British American Tobacco, czyli glo. Tytoń podgrzewany jest do około 240°C, a dodatkowo glo nie zostawia popiołu i generuje mniej zapachu niż tradycyjne papierosy.

W Polsce glo jest dostępne w czterech kolorach. Urządzenie można kupić w sklepie internetowym glo oraz w ponad 650 sklepach eSmoking World. Zaprojektowane dla glo wkłady tytoniowe neo, zawierają specjalną mieszankę wyselekcjonowanego tytoniu przeznaczoną wyłącznie do podgrzewania. Wkłady tytoniowe neo są dostępne w czterech wariantach, w opakowaniach po 20 sztuk, w dużych sieciach handlowych na terenie całej Polski.

Cała fotorelacja jest dostępna tutaj, a poniżej przedstawiamy Wam naszą selekcję zdjęć z imprezy i mamy nadzieję na powtórkę już wkrótce!

Stylizacja Kashi: Katya Starodubova
Makijaż: Anhelina Patskevich
Ubrania wykorzystane w stylizacji Kashi:
– Marynarka: Muses
– Legginsy: Michał szulc
– Buty: Kachorovska atelier
– Kolczyki: Trzaska ceramic
– Torebka: Anika Węgrzyn

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News