Fotoopcja na prezent

Idealny pomysł dla wszystkich, którzy chcą podarować komuś odrobinę wspomnień dawkowanych regularnie przez cały rok. Skoro pod koniec roku kalendarz trzeba kupić tak, czy siak, może warto zainteresować się tematem nieco wcześniej i wybrać bardziej spersonalizowaną opcję?

Fotokalendarze składają się z 13 (12 miesięcy plus strona tytułowa) grubych kartek wykonanych ze sztywnego, satynowego papieru o gramaturze 170 gr/m2. Jego niewątpliwą zaletą jest także ekskluzywne wykończenie: zadruk do krawędzi strony, jednostronny i połączenie  poszczególnych kart  metalową spiralą z zawieszką, dzięki czemu świetnie prezentuje się na ścianie.

Fotokalendarz jest w pełni spersonalizowany, jego projekt wykonuje się samemu, poprzez wybór zdjęć zdobiących konkretne miesiące. Bez problemu można zaznaczać własne daty, co jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którym zdarza się zapomnieć o najważniejszych wydarzeniach z życia bliskich. Dzięki nim nie powinniście już nigdy doświadczyć nieprzyjemnego uczucia przegapienia czyichś urodzin, imienin czy rocznicy związku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Projekt wykonywany jest za pomocą darmowego programu Polimax Kalendarze, a czas od akceptacji zamówienia do jego realizacji nie przekracza 3 dni roboczych. Standardowy kalendarz to koszt około 25 zł. Jeżeli stwierdzicie, że to pomysł dla Was, pamiętajcie, że powoli powinniście się zająć wybieraniem zdjęć, bo zbliżający się wielkimi krokami okres świąteczny to czas, gdy liczba zamówień jest niewspółmierna do jego ilości.

Zanim wpadniecie w szał nieprzemyślanych zakupów, na spokojnie sprawdźcie tę opcję. Może się okazać ciekawą alternatywą dla kolejnego nudnego prezentu zakupionego w ostatniej chwili.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://feniksdruk.pl/.

Tekst | materiały prasowe

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News