Fotograf zrobił zdjęcia kobietom przed, w trakcie i po orgazmie

Dwa ujęcia rudowłosej kobiety w trakcie i po orgazmie

Temat kobiecego orgazmu dla niektórych wciąż pozostaje tematem tabu. Brazylijski fotograf postanowił przerwać milczenie w tej kwestii, tworząc The O Project.

Maros Alberti pokazuje światu prawdziwy świat kobiecej seksualności poprzez serię zdjęć ukazującą kobiety przed, w trakcie i po orgazmie. Projekt powstał przy współpracy z firmą Smile Makers, które zajmuje się produkcją seks-zabawek dla kobiet. W sesji wzięły udział kobiety z całego świata – także te z dość konserwatywnych regionów jak Chiny, czy Singapur.

Czytaj również: Zdjęcia ludzi po trzech lampkach wina

Nasza współpraca z Marcosem pozwoliła stworzyć serię zdjęć, która likwiduje stygmatyzacje kobiet i ich seksualności. Odczuwanie przyjemności przez kobiety powinno być całkowicie normalną sprawą, na którą zasługuje każda z Was! – mówi Fan Yang, manager firmy Smile Makers.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Drogie Panie, pamiętajcie: kochajcie siebie i nie pozwólcie nikomu, by Wam tę przyjemność zabrał i zamienił we wstyd!

Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie Cztery ujęcia kobiety przed, w trakcie i po orgazmie

Tekst: Klarysa Marczak

4,5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News