Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami

Ludzie żegnający się z psem

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, to wiadomo nie od dziś. Janusz Leon Wiśniewski powiedział kiedyś: Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies. A prawda jest jedna: chociaż pies jest tylko tzw. chwilą w waszym życiu, to wy — jako właściciele, jesteście jego całym życiem.

Moment, gdy trzeba się pożegnać z pupilem, nie jest łatwy. Łamie serce i zostawia w nas poczucie ogromnej pustki. O tym, jak się zachować w takiej sytuacji, pisaliśmy jakiś czas temu w artykule: Jak się zachować, gdy przychodzi moment pożegnania z pupilem?

Fotograf Ross Taylor podjął się trudnego zadania. Udokumentował ostatnie chwile właścicieli z ich ukochanymi czworonogami. Bywają sytuacje gdy nie ma ratunku dla zwierzęcia i trzeba podjąć decyzję o jego uśpieniu. Każdy kto musiał stanąć przed takim wyborem przyzna, że to bardzo ciężkie doświadczenie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


ayBM4YM 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami a73Eepb 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami aZL0wzW 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami aQRoQOq 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami a83EmVY 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami aD1dnQw 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami aVY7ERO 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami a2Z78LO 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami aNYpvO4 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami a0Q7VMX 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami arGMA2V 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami apmNDY5 700b Fotograf udokumentował łamiące serce chwile pożegnań właścicieli z pupilami

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News