Fotograf przez 10 lat robił zdjęcia najdziwniejszym sloganom na koszulkach

Dwoje ludzi ubranych w koszulki z napisami

Freelancerski fotograf Pascal Mannaerts ma dwie pasje: podróże i fotografowanie przedziwnych efektów ubocznych mody, czyli sloganów na koszulkach.

Po ponad 10 latach przeróżnych podróży Pascal opublikował kolekcję zdjęć prezentującą wszystkie bardziej i mniej niezręczne napisy na koszulkach. Znajdziecie tu wszystko – od Pizza Slut przez zadziorne teksty w stylu If being sexy is a crime, arrest me.

Podróżując, spotykałem całą masę ludzi ubranych w koszulki z nadrukowanymi różnymi sentencjami. Wywoływało to zawsze uśmiech na mojej twarzy, więc postanowiłem to uwiecznić.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Przyznacie, że faktycznie jest coś uroczego i niezręcznego w tych dziwnych, a czasami kompletnie nie na miejscu koszulkach, prawda?

Zobacz także: 25 stockowych zdjęć, które trudno pojąć dlaczego powstały

Kobieta ubrana w koszulkę z napisem PEACEFUL Chłopak ubrany w koszulkę z napisem Kobieta ubrana w koszulkę z napisem stojąca w wodzie Mężczyzna w czerwonej koszulce z napisem Chłopak w żółtej koszulce z napisem Chłopiec ubrany w niebieską koszulkę z napisem Meżczyzna ubrany w koszulkę w paski z napisem OBAMA Mężczyzna w okualarch ubrany w koszulke z napisem Czarnoskóry chłopiec ubrany w koszulkę z napisem Mężczyzna ubrany w koszulkę z napisem Pizza Slut Mężczyzna stojący tyłem w koszulce z napisem Mężczyzna stojący tyłem w koszulce z napisem

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News