Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju

Dwie ubrane na czarno kobiety siedzące nad brzegiem morza

Dubaj, dla wielu ludzi wymarzona destynacja na urlop, dla innych dom. Brytyjski fotograf chciał pokazać, jak wygląda i jak zmienia się życie w tym owianym zarówno złą, jak i dobrą sławą mieście.

Alex Atack kilka lat temu przeprowadził się do Dubaju i właśnie wtedy postanowił stworzyć serię zdjęć zatytułowaną Under Construction, pokazując, jak rozwija się miasto i jak żyją jego mieszkańcy. Alex bywał w Dubaju już jako dziecko, odwiedzał je też często w wakacje. I jego wniosek jest jeden: nigdy nie było to, to samo miejsce, jakie zastał przy poprzedniej wizycie.

Wystarczy wyjechać z miasta na pięć, sześć tygodni, żeby po powrocie zobaczyć całkiem nowe miejsce. Nagle pojawia się nowy wieżowiec, a mała restauracja zmienia się w wielki kompleks restauracyjny – mówi fotograf.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: Dubaj. Oczekiwania vs. rzeczywistość

7 1 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 8 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 9 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 10 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 13 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 15 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 16 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 0 1 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 1 2 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 2 4 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 3 3 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 4 1 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 5 1 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju 6 2 Fotograf pokazał w swojej serii zdjęć jak wygląda życie w Dubaju

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News