Fotograf pokazał, jak wygląda codzienna rutyna, gdy jesteś małą pandą

Dwie pandy z butelkami

Ośrodek badań Chengdu w Chinach to miejsce, w którym przebywają zagrożone wyginięciem pandy giganty, które wszyscy tak bardzo uwielbiamy.

Chengdu to wyspecjalizowany ośrodek hodowlany i szkółka, której celem jest opieka nad małymi pandami, w celu ożywienia ich kurczącej się populacji, która obecnie może wynosić raptem 1864 osobników.

Jeden z fotografów postanowił pokazać, jak wygląda życie małych pand w tym wyjątkowym miejscu. Ciekawostką jest fakt, że samice pand mogą się rozmnażać jedynie w ciągu 2-3 dni w roku, a częstotliwość przychodzenia maleństw na świat to jedna panda na dwa lata.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dwie leżące pandy Dwie pandy z butelkami Pandy leżące na różowym kocyku Panda z miską Pandy na huśtawce Panda bawiąca się patykiem Pandy jedzące z miski Trzy pandy bawiące się ze sobą Panda bawiąca się plastikową zabawką Pandy leżące na drewnianej desce Małe pandy leżące jedna na drugiej Pandy bujające się na koniku na biegunach Pandy leżące w kojcu i ludzie, którzy się nimi opiekują Panda na bujanym koniku Panda na bujanym koniku

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News