For love: zwykli ludzie, robiący niezwykłe rzeczy

obrazek przedstawiający małżeństwo świętujące swoją 61 rocznicę

My Modern Met celebruje kreatywność i promuje pozytywną kulturę, skupiając się na najlepszych aspektach ludzkiej natury. To zbiór 25 historii: od beztroskich i zabawnych aż po te zmuszające do myślenia i pouczające.

W ciągu ostatnich kilku lat Alice Yoo i Eugene Kim poznali zwykłych ludzi, którzy dokonali nadzwyczajnych czynów w imię miłości. Rodzice dla swoich dzieci, mężowie dla żon, właściciele zwierzaków dla pupili. Alice i Eugene spotkali się z barwnymi opowieściami, które tworzą zarówno wielkie wrażenie wizualne, jak i znaczeniowe. My Modern Met opracowali 25 najciekawszych przykładów i stworzyli album, który został wydany przez Chronicle Books.

Książka jest obecnie dostępna na całym świecie, można ją zamówić między innymi przez Amazon. Zdjęcia, od których natychmiast robi się cieplej na sercu, sprawią, że będziecie głośno się śmiać, płakać i wierzyć w moc miłości!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Z dedykacją dla zwykłych ludzi robiących niezwykłe rzeczy. Wasze odważne akty miłości czynią ten świat lepszym miejscem – Alice Yoo i Eugene Kim.

mały chłopczyk z dorosłym mężczyzną przebrani za Batmana na ulicy San Francisco pan ubrany w różową spódniczkę chłopczyk i pies w czapkach wyglądający jak dwójka przyjaciół dziewczynka przytulająca słonia jak rodzeństwo obrazek przedstawiający małżeństwo świętujące swoją 61 rocznicę

Tekst: Magdalena Stasiuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News