FoodTrucki to przeżytek. Czas na DrinkTruck: Prosecco na kółkach!

Mały samochodzik z barem w środku

Słoneczny weekend, plaża nad jeziorem, doskonała atmosfera, a w pobliżu żadnego źródełka. Nagle patrzysz, a tu powoli z charakterystycznym pierdzeniem, zmierza w Twoim kierunku coś, co jest w tym momencie bardzo mile widziane. Wyobraź sobie trójkołowy mini foodtruck, z którego leje się… Prosecco. Brzmi cudownie? Teraz to całkiem realna wizja.

Trójkołowe pierdzitko obite blachą, które wjedzie prawie wszędzie, a jego największym atutem nie jest wbrew pozorom piękny, klasyczny i oldschoolowy wygląd.

Dwóch mężczyzn stojących przed małym pojazdem z prosecco
www.facebook.com/pg/theproseccovan

Dzięki firmie Bubble Brothers ten wehikuł ma dużo więcej dobroci do zaoferowania niż tylko uciechę dla oczu. Pod powłoką staromodnej blachy kryją się dwa krany, setka kieliszków i zbiorniki pełne chłodnego, musującego Prosecco. Czy można chcieć czegoś więcej?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dwie kobiety pijące z nalewaków
www.facebook.com/pg/theproseccovan

Pomysł braci Bros jest z pewnością wart każdego zainwestowanego funta, ma natomiast jedną ogromną i karygodną wadę… bąbelkowe drink-trucks znajdziecie, na razie tylko w Wielkiej Brytanii. Najgorzej. Pozostaje wierzyć, że ktoś szybko podchwyci pomysł i przeniesie go czym prędzej na rodzime podwórko.

Mały samochodzik prosecco z dwoma nalewakami, podestem i leżakami przed
www.facebook.com/pg/theproseccovan

Póki co, zerknijcie na ich stronę i obejrzyjcie film. Klimat, w jakim został zrobiony i akcent rodem z produkcji Woody’ego Allena, są wprost genialnym uzupełnieniem mistrzowskiego pomysłu.

Tekst: Paweł Niedzielski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News