FKA twigs prezentuje nowe utwory

Ciemnoskóra kobieta z czerwonym kwiatkiem przy twarzy

Brytyjska wokalistka i tancerka o hiszpańsko-jamajskich korzeniach zaskakuje po raz kolejny. Dziewczyna Roberta Pattisona słynie z prowokacji. Tym razem niespodziewanie zaprezentowała swoje nowe show Radiant Me² na rosyjskim Lastochka Festival.

Tahliah Debrett Barnett, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, zaczynała swoją karierę jako tancerka w teledyskach Jessie J, Eda Sheerana i Taio Cruza. Otoczenie muzyków spowodowało, że sama zapragnęła kariery wokalnej. Trudno dowiedzieć się czegoś o jej życiu osobistym, choć jako artystka należy do tych o wybuchowej osobowości scenicznej. Wiadomo tylko, że prywatnie związana jest aktorem Robertem Pattinsonem.

Jedno jest pewne: artystka lubi zaskakiwać, dlatego dopiero kilka godzin przed występem napisała na Twiterze o swoim nowym projekcie po raz pierwszy pokazanym chwilę później na festiwalu w Rosji. Pokreśliła, że jest niezwykle podekscytowana i dumna, a całość można będzie zobaczyć jeszcze 7 razy.  Między innymi w Toronto, Chicago i Nowym Yorku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Więcej szczegółów nie ujawniła, dlatego pozostaje nam jedynie czekać na więcej informacji i słuchać trzech dostępnych utworów.

Tekst: Joanna Pawlińska

Źródło newsa: Dazed

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News