Fisz Emade Tworzywo wracają z koncertami: Poznań, Toruń, Kraków, Łódź

Dwóch mężczyzn ubranych w garnitury i czarne czapki

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Fisz Emade Tworzywo – ekipa, w poszerzonym składzie wraca do koncertowania! Możecie spodziewać się dwóch nowych numerów oraz piosenek ze starszej dyskografii zespołu.

Fisz Emade – jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakości zaangażowanie.

W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich płyta Mamut, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jesienią 2016 roku powrócili z nową płytą Drony, która w miesiąc po premierze uzyskała status Złotej Płyty, a pół roku później Platynowej. Wszystkie single promujące płytę przez wiele miesięcy okupowały podium listy przebojów a sam zespół zagrał ponad 200 koncertów w całym kraju i zagranicą, wyprzedając bilety ekspresowym tempie od lat nie spotykanym na polskim rynku muzycznym.

Na najbliższych koncertach fani mogą spodziewać się dwóch nowych numerów oraz piosenek ze starszej dyskografii zespołu.

28 listopada – Poznań // CK Zamek
9 grudnia – Toruń // Arena Toruń
10 grudnia – Kraków // Klub Studio
14 grudnia – Łódź // Klub Wytwórnia

Plakat promujący FIsz Emade

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News