Firma zapłaci wam 1300 dolarów za obejrzenie 13 filmowych adaptacji powieści Stephena Kinga

Przerażająca postać klauna

Pewnym jest, że mało kto potrafi przerazić nas tak jak Stephen King i jego powieści posiadające nadprzyrodzoną zdolność do pożerania naszych leniwych popołudni.

Świat tworzony przez Kinga w powieściach jest jednocześnie nostalgiczny i poruszający, podobny do historii o duchach opowiadanych niegdyś przy ognisku.

Z okazji zbliżającego się Halloween dobrze jest przygotować sobie zestaw filmów, które powstały na podstawie powieści mistrza grozy. Szczególnie jeśli istnieje szansa, że za obejrzenie kilkudziesięciu horrorów otrzymacie zapłatę. 1300 dolarów za obejrzenie 13 adaptacji Stephena Kinga – taka ofertę złożyła firma USDish.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Do wyboru jest długa lista filmów: Carrie, Children of the Corn, Christine, Creepshow, Cujo, Dreamcatcher, It, The Mist, Pet Sematary, Salem’s Lot, The Shining, Thinner, Misery. Śmiałek, który podejmie się tego zadania, będzie musiał obserwować swoje tętno podczas seansów oraz wskazywać momenty, w których poziom przerażenia osiągał swoje apogeum. Do tego dochodzi spisywanie swoich odczuć przed i po obejrzeniu danego filmu oraz rejestrowanie snu.

Niestety, by wziąć udział w tym nietypowym badaniu, trzeba być obywatelem lub stałym rezydentem USA – jednak jeśli znacie kogoś, kto spełnia te wymogi i ma ukończone 18 lat, swoje kandydatury można składać tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News