Filmy na Netflix do obejrzenia z przyjaciółką podczas piżama-party

Najlepsze filmy do obejrzenia z przyjaciółką na nocowaniu piżama party

Teoretycznie Międzynarodowy Dzień Przyjaźni obchodzimy 30 lipca – ale nie trzymajmy się sztywno dat, bo tak samo, jak Walentynki, tak Dzień Przyjaźni, powinniśmy obchodzić codziennie. Szykujecie się na piżama-party z Waszą przyjaciółką? Oto nasze filmowe propozycje, które umilą Wam noc!

Cher miała Dionne w Słodkich zmartwieniach, a Vivan miała Kit w Pretty Woman. Jak widać komedie romantyczne to nie tylko motylki w brzuchu i fajerwerki, ale także przyjaźnie, które potrafią przetrwać nawet najgorszy huragan. Właśnie dlatego dostarczamy Wam kolejną porcję filmowych hitów idealnych na nocowanie u znajomych, w których oprócz historii miłosnych będzie także kobieca przyjaźń.

Czytaj również: Czy przyjaźń z dzieciństwa ma termin ważności?

Ibiza

Harper wyjeżdża w podróż służbową do Barcelony i zabiera ze sobą dwie najlepsze przyjaciółki. Dziewczyny zapominają o pracy i lecą na Ibizę, gdzie Harper, wbrew zdrowemu rozsądkowi, daje się zauroczyć atrakcyjnemu DJ-owi.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


The Kissing Booth

Elle Evans to śliczna nastolatka, która rozkwitła później niż jej koleżanki, a do tego jeszcze się nie całowała. Kiedy postanawia zorganizować budkę z całusami na szkolnym festynie, nie podejrzewa nawet, że pocałuje kogoś, w kim potajemnie się podkochuje. Wybrankiem jest Noah Flynn – bardzo, ale to bardzo niegrzeczny chłopiec. Zaiskrzyło, jednak pojawił się pewien problem: Noah jest bratem jej najlepszego przyjaciela, Lee, i – zgodnie z kodeksem łączącej ich przyjaźni – bezdyskusyjnie poza zasięgiem Elle. Jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy dziewczyna odkrywa, że musi dokonać ostatecznego wyboru: postąpić zgodnie z zasadami albo pójść za głosem serca.

Swatamy swoich szefów

Harper i Charlie to dwoje przepracowanych i marnie opłacanych asystentów. Młodość przecieka im przez palce, gdy wypruwają sobie żyły dla szefów, którzy traktują ich jak popychadła i wyzyskują 24 godziny na dobę. Pracownicy odkrywają, że mieliby więcej czasu dla siebie, gdyby ich przełożeni nie byli singlami. Obmyślają plan, którego celem jest wciągnąć zwierzchników w ustawiany romans.

Jaki ojciec, taka córka

Młoda, zafiksowana na punkcie pracy managerka zostaje porzucona przed ołtarzem. Mimo to wyrusza w poślubny rejs po Karaibach, wraz z osobą, której towarzystwa najmniej by się spodziewała: jej wyobcowanym ojcem przejawiającym równie silną skłonność do pracoholizmu. Na początku podróży są dla siebie obcymi ludźmi, ale po szeregu przezabawnych przygód, kilku drinkach z palemką i dłuższym czasie spędzonym na rozmyślaniach, wracają do domu na nowo doceniwszy wartość życia i rodziny.

Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek

Pisarka buduje zaskakującą więź z mieszkańcami wyspy Guernsey. Historia toczy się tuż po II wojnie światowej.

Do wszystkich chłopców, których kochałam 

Co by było, gdyby osoby, w których się podkochiwałaś, dowiedziały się o tym… wszystkie na raz? Życie miłosne Lary Jean Song zmienia się z istniejącego tylko w świecie wyobraźni w będące poza wszelką kontrolą w chwili, gdy listy miłosne pisane do wszystkich chłopców, których kiedykolwiek kochała – w sumie było ich pięciu – w tajemniczy sposób zostają dostarczone do adresatów.

Sierra Burgess jest przegrywem

Współczesna komedia romantyczna opowiadająca historię Cyrano de Bergeraca na nowo, tym razem w realiach szkoły średniej. Opowieść skupia się na osobie Sierry – inteligentnej nastolatki, która jednak nie mieści się w wąskiej definicji ślicznotki z liceum. Ze względu na pomyłkę co do tożsamości niespodziewanie owocującą romansem, Sierra musi połączyć siły z popularną dziewczyną (Kristine Froseth), aby zdobyć serce ukochanego.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News