Film „Roadless”, czyli zapis 10-dniowej wyprawy legendarnego snowboardowego trio do jednego z najbardziej dzikich miejsc

Mężczyzna na desce snowboardowej

Szalona wyprawa legendarnego snowboardowego trio w jedno z najbardziej dzikich miejsc na świecie w poszukiwaniu nowego wymiaru białego szaleństwa.

9th Plan oraz Multikino zapraszają na premierowe pokazy najnowszej produkcji snowboardowej spod szyldu TGR – Teton Gravity Research, zatytułowanej Roadless.

Zimą 2018 roku Travis Rice, największa gwiazda snowboardu na świecie razem ze swoimi przyjaciółmi, legendami Jeremy Jonesem i Bryanem Iguichi wyruszyli w 10-dniową wyprawę w najbardziej dziki górski zakątek Wyoming zwany Teton Wilderness. W miejscu, gdzie temperatury zimą spadają poniżej 40 stopni, wspinają się razem na dziewiczych górskich szlakach i szukają nowych tras do zjazdu na desce.

Istnieją osoby, które mogą przeżyć bez dzikiej natury i takie, które nie potrafią bez niej istnieć – ALDO LEOPOLD

Bryan Iguchi, Jeremy Jones i Travis Rice: niezwykła historia każdego z nich sprawiła, że stali się jednymi z najbardziej wpływowych ludzi w branży sportów ekstremalnych. Razem zmienili to, jak postrzegamy sporty górskie i nieustannie przekraczają granice ludzkich możliwości. Po raz pierwszy w ich niezwykle barwnej karierze połączyli siły, by osiągnąć wspólny cel: zanurzyć się w dziczy Yellowstone w poszukiwaniu nowych snowboardowych tras w jednym najbardziej dzikich i niedostępnych miejsc na świecie, gdzie temperatura spada poniżej 40 stopni.

Niezwykle wymagająca wyprawa w ekstremalnych warunkach przynosi nam nie tylko epickie zjazdy na snowboardzie na najwyższym możliwym poziomie, ale także prowadzi bohaterów do refleksji nad upływającym czasem i ich miłością do białego szaleństwa w jednym z najbardziej dzikich miejsc Ameryki.

Premierowe pokazy filmu Roadless odbędą się 28 listopada 2018 w sieci kin Multikino, bilety są dostępne w sprzedaży tutaj. Zachęcamy też do śledzenia wydarzenia na Facebooku.

roadless plakat digital Film „Roadless”, czyli zapis 10-dniowej wyprawy legendarnego snowboardowego trio do jednego z najbardziej dzikich miejsc

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News