Festiwalowy przewodnik przed Undercity 2018

Ludzie bawiący się na festiwalu

Już 3 listopada w Warszawie zadebiutuje nowy, multimedialny festiwal Undercity. Tego dnia w hali Torwar wystąpi ponad 20 artystów, z których znaczna część to giganci międzynarodowej sceny – m.in. Adam Beyer, Dixon, Dubfire, Joris Voorn czy Recondite.

Co ważne, występy cenionych wykonawców to nie wszystko, bowiem w przestrzeniach Torwaru równie istotną rolę, co muzyka, będzie odgrywać technika multimedialna. Przygotujcie się na imponujące instalacje świetlne i wizualne, a także na specjalnie przygotowane na tę noc dekoracje. Co dokładnie czeka nas podczas całego weekendu w ramach Undercity?

Grunt, to dobry start!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Choć bramy Undercity w hali Torwar zostaną otwarte dopiero w sobotę około godziny 18:00, festiwalowe emocje rozpoczną się kilkanaście godzin wcześniej za sprawą oficjalnego before party, które odbędzie się w stołecznym klubie Smolna. Głównym bohaterem wydarzenia będzie żyjąca legenda muzyki elektronicznej, czyli Fatboy Slim. Charyzmatyczny Brytyjczyk wielokrotnie podbijał świat swoimi hitami, wśród których można wymienić chociażby Right Here Right Now, Rockafeller Skank czy Praise You, a ponadto miał okazję wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie oraz na Wielkim Murze Chińskim. Możecie mieć pewność, że energia jego DJ setów nie pozwoli Wam stać w miejscu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/238091080193530/

https://youtu.be/F7jSp2xmmEE

Danie główne

Po właściwiej rozgrzewce tanecznej z Fatboy Slimem, widzimy się na Torwarze – a tam będzie w czym wybierać, ponieważ na festiwalu staną aż 3 sceny. Co znajdziecie na każdej z nich?

Metropolis Stage

Główna festiwalowa scena i plejada headlinerów – Adam Beyer, Dubfire, Extrawelt live, Joris Voorn, Nastia, Recondite live i Woo York live. Zaproszony skład to międzynarodowa czołówka, której mógłby pozazdrościć każdy europejski festiwal. Polskim reprezentantem na tej scenie będzie nie kto inny, jak Leon, czyli niezwykle doświadczony DJ i post-ać współodpowiedzialna za organizację Audioriver.

City Hall Stage

Na tej scenie najlepiej będą się bawić wielbiciele brzmień house, bo wystąpią tu przedstawicie-le różnych odmian tego gatunku. Od melodyjnych i energicznych, które z pewnością zaprezentują Catz ’N Dogz, Jacques Greene i Honey Dijon (jedno z największych objawień sceny ostatnich lat!), po te mocniejsze i bardziej wciągające, charakterystyczne dla Davisa, Kollektiv Turmstrasse i Konstantina Sibolda. Wisienka na torcie to występ Dixona, którego fani kilkukrotnie wskazywali jako najlepszego DJ-a na świecie w plebiscycie prestiżowego serwisu Resident Advisor.

Tunnel Stage

Najmocniejsza brzmieniowo scena, czyli przestrzeń, w której szczególnie powinni pojawić się fani muzyki techno. Line-up sceny to połączenie różnych nurtów w wykonaniu uznanych i doświadczonych artystów. Wystąpią tutaj: Diana D’Rouze, Kas:st live, Matrixxman b2b Ø [Phase], Randomer, Roland Appel, Roman Poncet i Xhin.

Don’t forget to go home

Koniec głównej części festiwalowej w hali Torwar nie oznacza jednak końca muzycznych wrażeń tej nocy. Nad ranem ponownie przenosimy się na Smolną na afterparty, gdzie po raz drugi ze specjalnym setem wystąpi Dubfire. Godzina zakończenia nie imprezy nie jest na razie znana, a więc uważajcie na siebie i nie zapomnijcie wrócić do domu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/547549779018077/

Więcej informacji i bilety na www.undercity.pl

https://www.instagram.com/p/BpPR05CF1oi/?taken-by=undercitypl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News