Festiwalowy gadżet must-have. Przenośna toaleta z namiotem

Namiot z toaletą w środku

Festiwale są super, do momentu, gdy nie czujesz, że zbliża się przykry moment wizyty w toalecie. Każdy z nas tego doświadczył, nie ma sensu się rozpisywać.

Znaleźliśmy jednak gadżet, który zrewolucjonizuje festiwalowe doświadczenia. Przenośna toaleta z uchwytem na papier oraz… namiotem, dzięki któremu będziecie mogli skorzystać z toalety w dowolnym miejscu.

Toaleta posiada co prawda pojemniczek, który trzeba samodzielnie opróżniać, ale no – chyba nie spodziewaliście się niczego innego. A jeśli się spodziewaliście – istnieje też wersja ze spłuczką, nieco droższa. Jednak komfort płynący z posiadania prywatnej toalety, bez konieczności stania w 10-kilometrowej kolejce, a następnie wdychania zapachów wszelakich, wydaje się bezcenny, racja?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wszystkie toalety oraz akcesoria (czytaj: namiot) są dostępne w brytyjskim sklepie Argos, ale pewnie zamienniki znajdziecie też na polskich stronach.

Nie musicie dziękować!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News