Festiwal Teatralny SGH

Już w ten poniedziałek po raz pierwszy rusza Festiwal Teatralny! Jest to nowy projekt Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej, w ramach którego będziecie mieli unikalną okazję obejrzenia ciekawych spektakli teatralnych wystawianych uczelni.

Pierwszy z nich to: “Musical improwizowany” w wykonaniu aktorów Klubu Komediowego. Jest on w całości improwizowany, co oznacza, że zarówno bohaterowie, jak i cała historia będzie powstawała na waszych oczach. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak akcja potoczy się tym razem, pobierzcie darmowe wejściówki z portalu ewejsciowki.pl, przyjdźcie 21 marca o godzinie 19:00 do auli III SGH i przekonajcie się sami.

Co jeszcze zobaczymy w ramach „Festiwalu Teatralnego na SGH”? Na deskach auli wykładowych Szkoły Głównej Handlowej wystąpią:

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

– 21 marca (pon) 19:00, Aula III – Klub Komediowy „Musical Improwizowany”

– 5 kwietnia (wt) 19:00, Aula Główna – TEATR POLONIA „Związek Otwarty”

– 11 kwietnia (pon) 19:00, Aula IV – BCA Flash

– 18 kwietnia (pon) 19:00, Aula IV – Teatr Collegium Nobilium „Samoobsługa”

– 26 kwietnia (wt) 19:00, Aula Główna – Teatr Kamienica „4 tony podłogi”

Aby zobaczyć spektakle wystarczy pobrać DARMOWY bilet z portalu www.eWejsciowki.pl i w dniu spektaklu okazać przed wejściem na Aulę bilet wyświetlony na smartfonie lub wydrukowany. UWAGA: Przed wejściem na Aulę oprócz biletu będą sprawdzane również legitymacje studenckie! Do zobaczenia na widowni!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News