Festiwal na dwóch kółkach

13 września w warszawskim klubie dojdzie do kolizji rowerów ze sztuką filmową. W trakcie festiwalu prezentowane będą liczne koncerty, wystawy oraz oczywiście seanse, dające szansę zaprezentowania się zarówno znanym artystom, jak i twórcom początkującym.

BFF to wydarzenie, które miało miejsce w kilkudziesięciu największych miastach na świecie i za każdym razem spotykało się z ogromnym entuzjazmem, przyciągając tłumu entuzjastów rowerowego szaleństwa. Na imprezach gościli lub występowali m.in. Karl Lagerfeld, Joseph Gordon-Levitt, Roisin Murphy, a także Metronomy.

Warszawska edycja wydarzenia została podzielona na cztery sekcje złożone przede wszystkim z krótkich metraży, skupiających się wokół rowerowego motywu. Imprezę rozpocznie jednak seans “Clean Spirit”, znanego holenderskiego reżysera Dirka Jana Roelevena. Film przedstawi sylwetki młodych, profesjonalnych zawodników oraz gwiazd kolarstwa takich jak: Marcel Kittel i Mark Cavendish, w trakcie najsłynniejszego wyścigu na świecie – Tour de France. Druga sekcja to “Travel by Bike“, czyli  przekraczanie granic na dwóch kółkach. Trzeci blok, “Cinematic Shorts”, przedstawi interesującą panoramę rowerowego świata. W ostatniej sekcji, „Urban Bike Shorts” autor przedstawi światowe metropolie z perspektywy rowerowego siodełka.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Po pokazach zapraszamy na tradycyjne Goldsprint Party, podczas którego zagrają The Ambassadores.

Pełny program festiwalu dostępny jest na oficjalnej stronie Bicycle Film Festival: http://www.bicyclefilmfestival.com/city/warsaw/

Bilety na polską edycję Bicycle Film Festival można kupować za pomocą serwisu Ale Bilet – http://www.alebilet.pl/bilety/bicycle_film_festival. Bilety dostępne będą także
w dniu festiwalu.

Bicycle Film Festival Warszawa, 13.09.2014 r., klub 1500m2 do wynajęcia, ul. Solec 18/20.

BFF-logo

 (na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News