Fani „Ricka i Morty’ego” mogą odetchnąć z ulgą. Nie będzie już długich przerw między sezonami

Trzy postacie z kreskówki w statku kosmicznym

Cierpliwość fanów serialu została wystawiona na poważną, prawie dwuletnią próbę. Ostatni odcinek trzeciego sezonu został wyemitowany w październiku 2017 roku, a kolejny sezon ma pojawić się w listopadzie.

Teraz jednak nadszedł moment na oddech ulgi, ponieważ współtwórca serialu – Justin Roiland w rozmowie z Polygon Roiland oznajmił, że nie będzie już długich przerw między sezonami. Wszystko dlatego, że Adult Swim zamówił już u twórców 70 kolejnych odcinków Ricka i Morty’ego.

Jesteśmy bardzo podekscytowani. Po raz pierwszy mamy jasną sytuację, wiemy jaka jest przyszłość, możemy spokojnie pracować. Chcemy, by odcinki były tak dobre, jak do tej pory, ale na pewno kolejne sezony będą pojawiały się szybciej niż dotychczas.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dan Harmon, drugi współtwórca serialu potwierdził słowa swojego współpracownika w wywiadzie dla Entertaiment Weekly: Myślę, że na ten moment możemy z całą pewnością powiedzieć, że przerwa między trzecim a czwartym sezonem była najdłuższa i taka sytuacja więcej się nie powtórzy.

W takim razie czekamy na czwarty, piąty, szósty… i kto wie, który jeszcze sezon!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News