Facebook Dating jest już dostępny w USA. Jak wygląda randkowanie w nowej aplikacji?

Zrzuty ekranu z aplikacji Facebook Dating

O Facebook Dating, czyli wewnętrznej randkowej aplikacji Facebooka mówiło się już od dłuższego czasu. Jak będzie wyglądało szukanie drugiej połówki w nowej aplikacji?

Z aplikacji mogą korzystać wyłącznie osoby powyżej 18 roku życia. Mimo że Facebook Dating jest wewnętrzną aplikacją Facebooka, można utworzyć osobny profil przenosząc z głównego profilu jedynie imię i wiek.

Facebook Dating ma na celu dopasowywanie do siebie ludzi na podstawie lokalizacji, preferencji i innych kryteriów, jak np. branie udziału w tym samy wydarzeniu, czy przynależność do tej samej grupy na Facebooku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Niespodzianką może być fakt, że w propozycjach potencjalnego dopasowania nie będą się domyślnie pojawiać nasi znajomi, chociaż tę funkcję można wyłączyć. Tak samo opcję dopasowywania ze znajomymi znajomych można opcjonalnie wyłączyć lub włączyć.

Kolejną funkcją jest blokowanie dostępu do randkowego profilu dla osób, które nie chcemy by nas w niej widziały. Jest to oddzielna funkcja blokady, niepowodująca zablokowania na Facebooku i Instagramie.

Instagram zostanie zintegrowany z Facebook Dating, by użytkownicy mogli zaprezentować swoje zdjęcia na profilu randkowym. Ponadto, Facebook planuje umożliwić udostępnianie story z Facebooka i Instagrama na Facebook Dating.

W celu ochrony użytkowników, szczególnie w trakcie pierwszych randek, Facebook da użytkownikom szansę przesłanie do zaufanej osoby informacji o imieniu osoby z którą się umówiliśmy, a także czasu i miejsca, w którym randka ma się odbyć.

Nie wiadomo, kiedy nowa aplikacja pojawi się w Polsce.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News