Everybody’s Everything. Dokument o Lil Peepie wkrótce ujrzy światło dzienne

Mężczyzna w różowych włosach z tatuażami na twarzy

Everybody’s Everything to film, który w intymny, ludzki sposób przedstawi artystę, który przez swoje całe życie usiłował być, jak w tytule — wszystkim, dla wszystkich.

Film został wyreżyserowany przez Sebastiana Jonesa i Rameza Silyana, a producentami wykonawczymi są: Terrence Malick, matka Peepa, Liza Womack i Sarah Stennett. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada Patrick Stump z Fall Out Boy.

Gustav Elijah Åhr, czyli Lil Peep, zmarł w listopadzie 2017 roku w wieku zaledwie 21 lat. Pierwsze wiadomości o produkcji dokumentu o Lil Peepie pojawiły się w New York Times, równolegle z informacjami o pośmiertnych wydawnictwach artysty.

Z ulic Long Beach i Los Angeles, przez studia nagraniowe w Londynie, po wyprzedane koncerty w Rosji. Gustav Elijah Åhr poruszł niezliczoną liczbę ludzi swoimi słowami, muzyką, a przede wszystkim — samym sobą. To wyprawa z podziemia na wyżyny branży muzycznej. Gus walczył pomiędzy tym, czym dla niego był projekt Lil Peep, a czym był on dla reszty — czytamy w opisie filmu.

Światowa premiera Everybody’s Everything odbędzie się podczas SXSW w Teksasie. Pokazy są planowane na 10, 12 i 14 marca.

https://www.instagram.com/p/BuiDw4igCYk/?utm_source=ig_embed

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News